Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

Account Director

Digitális marketing ügynökségünk dinamikusan bővülő csapatába keressük azt a vezetői képességekkel rendelkező munkatársat, aki távmunkában, rugalmas időbeosztásban, de szakmaiságából nem engedve képes 3-5 fős account manager csapatunk koordinálására, valamint kulcs Ügyfeleink számára kiemelkedő értékteremtésre.

Főbb feladatok:

⋅ Új, innovatív digitális marketing megoldások tesztelése, szervezeten belüli adaptációja
⋅ Kampánymenedzserek feladatainak napi szintű koordinálása és minőségbiztosítása
⋅ Tanácsadás PPC kampány és közösségi tartalomstratégia elkészítéséhez
⋅ PPC kampányok (Google Ads, Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube stb.) szupervíziója, optimalizálása
⋅ Kampányjelentések, analitikai elemzések automatizálása, ellenőrzése
⋅ Prezentációk, konzultációk, ügyfelekkel való kapcsolattartás
⋅ Új ügyfél akvizícióban és meglévők fejlesztésben való aktív szerepvállalás

Elvárások:

⋅ Min. 5-6 éves tapasztalat PPC kampányokmenedzselésében (lehetőleg digitális marketing ügynökségnél)
⋅ Google Ads és Facebook hirdetési rendszerének professzionális használata, minősítések
⋅ Google eszközök (Search Console, Analytics, Tag Manager) magabiztos használata
⋅ Felsőfokú végzettség (lehetőleg marketing területén)
⋅ Önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás, ügyfélorientált hozzáállás
⋅ Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

⋅ Webfejlesztésben és kódolásban való jártasság
⋅ Keresőoptimalizálási (SEO) ismeretek
⋅ UX/UI kutatási-elemzési tapasztalat
⋅ Marketing automatizálásban szerzett gyakorlat
⋅ További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

⋅ Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
⋅ Változatos feladatok, folyamatos kihívások
⋅ Klassz csapat, támogató közösség
⋅ Kötetlen munkaidő, rugalmas időbeosztás
⋅ 100%-ban otthonról, távmunkában végezhető
⋅ Korrekt fizetés

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form