Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

Junior PPC Specialista

Szerezz szakmai tapasztalatot digitális ügynökségünknél Junior PPC Specialista pozícióban! Pillants bele, hogyan készülnek a közösségi kampányok és online hirdetések és miként támogatjuk Ügyfeleink webes jelenlétét, legyen szó brand kampányról vagy lead generálásról.

Feladatok, amelyekben kipróbálhatod magad:

⋅Online marketing kampányok (Google, Facebook, Instagram, LinkedIn, stb.) megvalósítása és nyomon követése
⋅Hirdetési szövegek készítése
⋅Kampányjelentések, elemzések összeállítása

Elvárások:

⋅ Állandó tanulás, új digitális marketing ismeretek és módszerek elsajátítása iránti szüntelen vágy :)
⋅ Önálló gondolkodás, problémamegoldó készség
⋅ Proaktivitás, precizitás
⋅ Ügyfélorientált hozzáállás
⋅ Erős angol nyelvtudás - elsősorban írásban, szövegértésben
⋅ Heti 20-25 órás munkavégzés

Előnyt jelent:

⋅ Gyakorlati tapasztalat online hirdetések területén (elsősorban Facebook Ads)
⋅ GSuite alkalmazások használata
⋅ Google Ads, Analytics ismerete

Amit kínálunk:

⋅ Biztos jövedelem, ami együtt mozog a befektetett munkaóráiddal
⋅ 100% távmunka - dolgozhatsz akár otthonról, egy kávézóból, vagy kedvenc budapesti coworking irodánkból is, a csapattal kávézva, ahogy neked kényelmes. Örömmel várjuk nem budapesti munkatársak jelentkezését is!
⋅ Rugalmas, kötetlen munkaidő - Te oszthatod be a saját idődet, mi csak annyit kérünk, hogy legyen egy rendszer a ráérésedben, amihez tudunk igazodni :)
⋅ Ügyfeleink a legkülönbözőbb iparágakat képviselik, így változatosabbnál változatosabb projektekbe nyerhetsz bepillantást.
⋅ Szakmai fejlődési lehetőséget is biztosítunk rendszeres tréningekkel
⋅ Business/life coaching lehetőség

Ha Magadra ismertél, ne habozz jelentkezni, mert mi már nagyon várunk! :)

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form