Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

Online grafikus, webdesigner gyakornok

Digitális marketing ügynökségünk dinamikusan bővülő csapatába keressük azt az állandóan tanulni és fejlődni vágyó, kreatív munkatársat, aki ügyfeleink webes felületeinek, közösségi média kommunikációjának és online kampányainak grafikai tervezésében és vizuális megvalósításában részt vesz. Ha csak napi 2-3 szabad órád van az sem gond, részmunkaidős konstrukcióban is örömmel várunk! :)

Feladatok, amelyekben kipróbálhatod magad:

⋅ Közösségi média tartalmak grafikai anyagainak tervezése és elkészítése
⋅ Online kampányokhoz kapcsolódó bannerek tervezése és elkészítése
⋅ Honlapokhoz, érkeztető oldalakhoz kapcsolódó tervezés (wireframe), látványtervek és grafikai anyagok elkészítése (webdesign)
⋅ Infografikák, prezentációk, animációk készítése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

⋅ Kreativitásra, igényességre, proaktivitásra, pontosságra szükséged lesz
⋅ Legyen már némi tapasztalatod grafikai feladatokban, nem feltétlenül ügynökségnél
⋅ Min. 2-3 órában rendelkezésre tudj állni munkanapokon
⋅ Aktív, nappali tagozatos diák státuszod legyen

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

⋅ Nagyon örülünk, ha a UX designhoz kapcsolódó módszereket is ismered, és tudod hogyan biztosíthatsz  jobb élményt a felhasználóknak
⋅ Adobe programok (Photoshop, InDesign, Illustrator), Figma és InVision készségszintű ismerete mindenképpen jól jönne
⋅ Ha már korábban terveztél és készítettél weboldalakat
⋅ Ha már dolgoztál csapatban vagy digitális marketing ügynökségnél

Amit kínálunk:

⋅ Otthonról, távmunkában dolgozhatsz minden nap, nem kell több órát utazással töltened
⋅ Ha mégis szívesebben dolgoznál modern irodai környezetben, arra is van válaszunk: kedvenc coworking irodánkba kedved szerint járhatsz be, ahol szuper hangulatban dolgozhatsz együtt a csapat többi tagjával
⋅ Kötetlen munkaidőben, rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, Te osztod be a saját idődet
⋅ Egy klassz csapatban, támogató közösségben dolgozhatsz
⋅ Csak akkor jelentkezz, ha Téged is inspirál, hogy minden nap tanulhatsz valami újat
⋅ Korrekt fizetés, amiből félre is tudsz tenni, ráadásul nem kell érte irodában ülnöd egész nap

Ha Magadra ismertél, ne habozz jelentkezni, mert mi már nagyon várunk! :)

Jelentkezésed során oszd meg velünk azokat a grafikai munkáidat, amelyekre büszke vagy.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form