Karrier

NYITOTT POZÍCIÓINK

Account Manager

Mindened a digitális marketing és szereztél már pár évnyi tapasztalatot online kampányok tervezésében és kezelésében? Töltsd el hasznosabban a munkába járással töltött időt és dolgozz távmunkában, otthonról vagy akár egy kávézóból! Folyamatos kihívások, állandó szakmai fejlődés és egy klassz csapat várnak Rád. Ha úgy érzed, Te is szívesen részese lennél a Selector további sikereinek, jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

⋅ Tervezz nálunk olyan egyedülálló online marketingkommunikációs és tartalomstratégiákat, amellyel lenyűgözheted Ügyfeleinket.
⋅ Szerezz több látogatót, vásárlót vagy épp jelentkezőt PPC kampányok (Google Ads, Facebook, Instagram) segítségével, majd optimalizáld ezeket.
⋅ Tervezz landing oldalakat, majd teszteld őket, és tökéletesítsd a szövegezést, elrendezést vagy akár a stílust, hogy minél több konverziót eredményezzen.
⋅ Legyél elég kocka ahhoz, hogy konverziómérési és analitikai beállítások elvégzése (pl.: Google Analytics, Tag Manager) ne okozzon gondot a Számodra.
⋅ Kampányaid hatékonyságát folyamatosan vizsgáld felül, készíts jelentést teljesítményükről, és tegyél javaslatot az Ügyfélnek a megtérülés további javítására.
⋅ Kísérd figyelemmel Ügyfeleink konkurenciáit, készíts versenytárselemzést róluk, és mutasd meg, hogy jobb kampányokat készítünk náluk.
⋅ Tartsd a kapcsolatot az Ügyfelekkel, prezentáld nekik az eredményeket, és adj olyan tanácsokat a jövőre nézve, amelyekkel még sikeresebbek lehetnek.

A pozícióhoz tartozó elvárások:

⋅ Legyen min. 3-4 éves tapasztalatod online marketing kampányok készítésében.
⋅ Legyél Pro a Google eszközök (Google Ads, Analytics, Tag Manager, Data Studio) és a Facebook hirdetési rendszer használatában.
⋅ Legyen felsőfokú végzettséged, lehetőleg marketing területén.
⋅ Szükséged lesz önálló gondolkodásra, és problémamegoldó készségre, de a proaktivitás és precizitás is elengedhetetlen, hozzáállásod pedig legyen ügyfélorientált.
⋅ Tárgyalóképes angol nyelvtudásra írásban biztosan szükséged lesz.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

⋅ Nagyon örülünk, ha rendelkezel Google Ads és Analytics vizsgákkal.
⋅ A kockuláshoz jól jöhet webfejlesztési és kódolási tapasztalatod.
⋅ A keresőoptimalizálási (SEO) ismeretek segíthetnek az organikus eredmények javításában.
⋅ A landing oldalaid és hirdetéseid tökéletesítéséhez szuper, ha rendelkezel UX/UI tapasztalattal.
⋅ Az angolon kívül előny, ha további nyelveket is beszélsz.

Amit kínálunk:

⋅ Nálunk sosem fogsz unatkozni - változatos feladatok és folyamatos kihívások várnak Rád.
⋅ Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség belső képzésekkel és rendszeres tréningekkel.
⋅ Hidd el, jobb egy klassz csapatban, támogató közösségben dolgozni, mint egyedül.
⋅ Otthonról, távmunkában dolgozhatsz minden nap, nem kell több órát utazással töltened
⋅ Ha mégis szívesebben dolgoznál modern irodai környezetben, arra is van válaszunk: kedvenc coworking irodánkba kedved szerint járhatsz be, ahol szuper hangulatban dolgozhatsz együtt a csapat többi tagjával
⋅ Kötetlen munkaidőben, rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, Te osztod be a saját idődet
⋅ Az ügyfélmegbeszélések, belső egyeztetések online történnek, ezért az ország bármelyik pontjából dolgozhatsz nálunk, sőt a külföldi tartózkodási hely sem akadály
⋅ Hidd el, jobb egy klassz csapatban, támogató közösségben dolgozni, mint egyedül
⋅ Csak akkor jelentkezz, ha Téged is inspirál, hogy minden nap tanulhatsz valami újat
⋅ Korrekt fizetés, amiből félre is tudsz tenni, ráadásul nem kell érte irodában ülnöd egész nap

Ha Magadra ismertél, ne habozz jelentkezni, mert mi már nagyon várunk! :)

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form